Örgü Amigurumi Aksesuar ve Oyuncak Örnekleri Resimli Galeri


Örgü  amigurumi aksesuar örnekleri aslında yıllardan beri hayatımızda bir kez olsun kullanmış olduğumuz eşyalardır. Çocukluk dönemimizde hatırlarsınız karpuz süsler vardı. Arabaların arka kısımlarına ya da evlerde sehpa üzerlerine konulurdu. Bu karpuz süslerde amigurumi örgü aksesuardı. Amigurumi örgü aksesuar yaşantımızda ihtiyacımızı karşılayan eşyalar olmadığı için bunun yerine normal örgü modelleri daha çok kullanılır oldu.örgü aksesuar-1

Amigurumi kelimesi Japon kökenli bir kelimedir. Aml kelimesinin anlamı tığ veya şiş ile yapılmış, nulguruml kelimesi ise içi doldurulmuş oyuncak anlamını taşır. Bu iki kelime ile türeyen amigurumi sık iğne metodundan türetilen örgü oyuncak ve aksesuar yapımının adıdır. Amigurumi örgü örmeyi bilen herkes tarafından kolaylıkla yapılabilecek modellerdir. Amigurumi yapılışı hakkında sitemizden yardım alabilirsiniz.

Amigurumi yapımı hakkında sitemiz üzerinde gezindiğinde bilgi alabilirsiniz. Amigurumi ile örülen aksesuarları evinizde süs olarak kullanabilirsiniz. Amigurumi oyuncak örgüleri de çocuklara oynamaları için hediye edebilirsiniz. Öğrendiğiniz amigurumi tarifleri ile birbirinden farklı ve renkli sonuçlar ortaya çıkarabilir bunları tanıdıklarınıza hediye edebilirsiniz. Örgüden yapılmış olduğundan çocuklar için zararlı değildir.Bu nedenle gönül rahatlığı ile çocuğunuza amigurumi oyuncaklar örebilir ve onu mutlu edebilirsiniz. Yapımı oldukça keyifli olan bu örgü metodu hem örerken hem de bittikten sonra eğlenmenizi sağlayacak bir örgü çeşididir. Birbirinden farklı zihin gücünüzü kullanarak da oluşturabileceğiniz figürler elinizdeki tığ ya da şiş ile birer aksesuara dönüşebilir.

Amigurumi aksesuar modelleri

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.