Örgü Hayvan Motifleri Yapımı – Örgü Hayvan Figürleri Ve Örgü Şemaları


Bu yazımızda özellikle çocukların çok sevdiği bir oyuncak olan örgü hayvan motifinden söz edeceğim. Çeşit çeşit örgü hayvan motifleri yapımı ile ilgili pek çok sitede yaptığım araştırmalara göre bu oyuncakların tercih edilmesinde en önemli nedenlerden biri sağlıklı oyuncaklar olmaları. Örgü hayvan figürleri aynı zamanda çocukların odalarında aksesuar olarak da kullanılmaktadır. Sizlerde örgü hayvan motifleri yaparak çocuğunuza hem sağlıklı bir oyunca yapabilir hem de el becerilerinizi geliştirebilirsiniz.orgu-motif-yapimi

 

Tığ ile yapabileceğiniz çeşitli parçaları örerek, içini silikon ile doldurabileceğiniz örgü hayvanlar çocuklarınızın aynı zamanda uyku arkadaşı da olabilmektedir. Örgü hayvan motifleri aynı zamanda buzdolabı magnet olarak da yapılmaktadır. Tığ ile örülmesi ve küçük motifler olması bu motiflerin yapımını oldukça zevkli bir hale getiriyor.

Özellikle çocuk odalarında ve mutfaklarda kullanılan örgü hayvan figürleri son dönemlerde nikâh şekerlerinde dahi kullanılabilmektedir. Özellikle kuş figürleri nikâh şekerlerinde tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Bunun yanı sıra tığ işi hayvan motifleri ile çocuğunuza yaptığınız bebek hırkaları ve bebek patiklerinde süsleme amaçlı da kullanılabilmektedir.

Son dönemlerde bebek battaniyelerinde de sıklıkla örgü hayvan motifleri ile karşılaşmama sonucu bu motifleri nerelerde kullanabileceğim konusunda bana epeyce yardımcı oldu.  Bu yazımda sizlerle örgü hayvan figürlerini nerelerde ve nasıl kullanacağınız hakkında bilgi vermeye çalıştım Sizlerde birbirinden farklı şekilde kullanabileceğiniz örgü hayvan motiflerinin fotoğraflarını bizlerle paylaşabilirsiniz.

Çeşit çeşit örgü hayvan motifleri yapımı

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.