Örgü Oyuncak Modelleri – Amigurumi Örgü Çeşitleri


Kızlar her biri el emeği örgü oyuncak modelleri galerisini sizlere sunuyorum. Çocukların olmazsa olmazıdır oyuncaklar. Hayal dünyalarında yarattıkları senaryoların başkahramanıdır onlar. Çocuğumuza eğitimine katkı sağlayacak oyuncaklar seçerken aynı zamanda onların sağlıklarını da düşünmemiz gerekir. Kaliteli, sağlıklı bir oyuncak için servet ödemeye razıyken maalesef zamanla bunlarda da insan sağlığına zararlı kimyasallar kullanıldığını öğrenebiliyorsunuz. Hele piyasa da satılan Çin malı oyuncaklarda kullanılan özellikle kurşun vücutta birikerek geri dönüşü olmayan sinir sistemi hastalıklarına yol açıyor. Öyleyse ne yapacağız? Tabii ki atalarımızın kullandığı tekniğe dönüp yeni örgü oyuncak modellerine göz atacağız.orgu-balik

Çocuklarınızın oyuncaklardan zarar görmesi için sadece onu ağzına götürüyor olması bir risk değildir. Oyuncağına dokunduğu elini ağzına götürmesi, dahası oyuncağa sadece dokunması bile yeter. Örgü oyuncak bu riski ortadan kaldırır. Özellikle biz hanımlardan, çocukken örgü oyuncak bebek sahibi olmayan yoktur.

Birbirinden güzel modeller ve tekniklerle yapılan oyuncak bebek örgüleri bugün de hem küçüklerin hem de büyüklerin ilgisini cezbetmektedir. Üstelik kaliteli malzeme kullanıldığında çocuğunuzun örgü oyuncak ile uyuması pelüş ayıya göre çok daha sağlıklıdır. Pelüş oyuncaklarda ortaya çıkan alerji riskini el örgüsü oyuncaklar ile sıfıra indirebilirsiniz.

İsterseniz çeşit çeşit sevimli hayvanların rengârenk oyuncaklarını örün, ister oğlunuz için kamyon ya da araba… İster kızınıza güzeller güzeli örgü oyuncak bebek yapın, ister kendinize… Sonuçta siz örerken rahatlayacaksınız, çocuğunuz da sağlıklı bir oyuncağa sahip olacak. Örgü oyuncak modelleri sitemizde sizi bekliyor.

Çocuklar için doğal örgü oyuncak modelleri

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.