Amigurumi Oyuncak Ayıcık Modelleri- Minicik Örgü Ayıcık Modelleri


Oyuncak sektörünün hızla geliştiği günümüzden 30 yıl öncesine kadar amigurumi oyuncak modelleri çok yaygındı. Evde annelerimizin örüp içini pamuk ya da ip, kumaş gibi atık malzemelerle doldurduğu bebeklerini hala saklayanlar vardır. Son yıllarda örgü modelleri yeniden favori olmuş görüyoruz. Amigurumi oyuncak ayıcık modelleri de rağbet görenler arasında. Oyuncak sektörünün gelişmeyle birlikte kalitesiz malzemenin de sıklıkla kullanıldığı oyuncuklar piyasaya çıktı.amigurumi-oyuncak

Kaliteli olandan ayırmakta güçlük çektiğiniz gibi kullanılan kurşun tarzı malzemelerin çocuklarda geri dönüşü olmayan sağlık sorunlarına yol açması ebeveynlerin bilinçlenerek kaliteli olana yönelmesini sağlamakla birlikte, fiyatların çok yüksek olması aile bütçelerini zorlamaya başladı.

Peluş oyuncakların alerji geliştirebilmeleri örgü modelleri ön plana çıkardı. Bir çeşit örgü tekniği olan amigurumi oyuncak almak isteyen anneler piyasada bunların fiyatlarını görünce kendileri örmenin yolunu aramaktadırlar. Özellikle oyuncak ayı modelleri çocukların ilgisini çekmektedir. Siz de amigurumi örmek istiyorsanız en güzel modelleri sitemizde bulabilirsiniz.

Çocuğunuzun güvenle sarılıp uyuyabileceği ayıcık modelleriyle kendinizi huzurlu hissedeceksiniz. İstediğiniz renk ve kalitede seçeceğiniz iplerle örgü ayıcık modelleri içinde en güzeli sizin çocuğunuzun olabilir. Kendi emeğinizle ve çok ucuza mal ederek yapacağınız bu ayıcık çocuğunuzun en sevdiği oyuncak olacak.
Çocuğunuz oyuncağıyla oynarken içiniz rahat olsun istiyorsanız siz de birbirinden güzel amugurimi modellerimizden faydalanabilirsiniz. Hatta oyuncağı yaparken çocuğunuzu da yapım aşamasına katabilir, onunla keyifli vakit geçirirken öğrenmesini de sağlayabilirsiniz.

Resimli galeri olarak amigurumi oyuncak ayıcık modelleri

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.