Gökkuşağı Patik Yapımı – Gökkuşağı Patik Nasıl Yapılır


Hanımlar bugün bebeğiniz için resimli gösterim ile kolay patik yapımı anlatımlı konusu sizlerle. Bebekler her haliyle şirin, bakmaya doyamadığımız, geleceğimizi şekillendirecek varlıklarımızdır. Bir aileye yeni bir birey katılacağında en çok heyecanı anne adayı yaşayacaktır. Hamileliğin anlaşılmasından doğuma kadar geçen sürede bebek için hazırlıklar sürmektedir. Çeşit çeşit bebek takımları, battaniyeler, bebek beşiği satın alınmakta, bebek odası en alımlı olacak şekilde hazırlanmaya çalışılmaktadır. Doğacak yavrular için satın alınanlar kadar hediye de gelecek, içlerinden bir kısmı el örüsü olacaktır.bebek-patik-modelleri-1

En çok patik, yelek, şapka ve battaniye örülmektedir. Şirin mi şirin patikler her kıyafete uyabilmekte, bebeciklere çok yakışmaktadır. Örmek isteyen anneler için kolay patik yapımı anlatımlı resimli gösterim yardımcı olacak, basit ama şık patikler yapabileceklerdir.

Resimlerin ve açıklamalara dikkat edilerek başlanan çocuk patik yapımı kısa sürede bitecektir. Doğum kış aylarına denk geldiyse patikler, yelek ve şapkalarla birlikte daha değer kazanacaktır. Bebeğin cinsiyetine uyan yumuşacık bir örgü ipi seçilerek başlanan kolay patik yapımı ile anne adayının heyecanı artacak, bir an önce yavrusunun ayaklarında görmek isteyecektir.

İnternet üzerinden bir arama yapıldığında yüzlerce çeşit bebek patik modelleri ile karşılaşılacaktır. Hangi çeşit seçilirse seçilsin bebek patik yapımı eğlencelidir. Hem resimler çok anlaşılır hem de kolay patik yapımı anlatımlı olduğundan herkes patik örebilir, bu keyfi yaşayabilir. Örülen şık patikler günü geldiğinde kendi bebeklerine, günü geldiğinde de akraba ve dostların bebeklerinin ayaklarını ısıtacaktır.

Gök kuşağı kolay patik yapımı anlatımlı resimli galeri

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.