Şişle Bebek Patiği Nasıl Örülür – Resimli Erkek Bebek Patik Yapılışı


Erkek bebek patik yapılışı artık Benimle birlikte daha kolaydır. Sevimli oğlanlarımıza çok pratik ve güzel patikler yaparken çok eğleneceğiz. Minicik ayaklarının üşümemesini sağlarken onların da modaya uymalarını sağlayacağız. Hepimiz bebeklerimizi çok güzel giydirmek isteriz. Ya da bir sevdiğimiz bebek sahibi olacaksa ona kendi ellerimizden yapılacak bir hediye vermek isteriz.erkek-bebek-patik-modelleri-18

Bebek Patik Yapımı resimlerle çok daha kolay hale gelecek. Minik ayaklarımız üşümeyecek. Minik ayaklara her çeşit patikler yapabilirsiniz. Bazen ünlü bir markanın spor ayakkabısına benzeyebilir. Bazen klasik bir ayakkabı edası verilebilir. Tığ işi patik örnekleri ve yapılısı sayesinde istediğimiz modelleri yapabileceğiz.

Bebek patikleri ve yapılışları sizlere çok güzel bir hobi ve beceri kazandıracak. Boş vakitlerinizi değerlendirirken, bu pratikleri satıp para da kazanabilirsiniz üstelik. Patik örnekleri gerçekten çok eğlencelidir. Farklı karakterleri patik olarak örmek mümkündür. Patikler bazen bir civcivi bazen bir arabayı andırabiliyor.

Yakışıklı beyefendiler için klasik modeller de göz dolduruyor. Lacivert beyaz, lacivert bordo gibi renklerle ahenk yakalayabilirsiniz. Mesela lacivert bir patik yapıp bağcıklarını beyazdan yaptığımızda güzel bir patik elde edebiliriz.kolay-patik-yapimi-anlatimli-13

Patiğin üstüne araba, top, hayvan figürleri yaparak eğlenceli pratikler yapabiliriz.  Bebek patik örnekleri ve yapılısı benim sayemde sıkıcı ve zor olmaktan çıkacak. Çok pratik bilgiler sayesinde zorlanmadan bıkmadan eğlenceli patikler yapacak çok mutlu olacak, mutlu edeceğiz hep birlikte.

Resimlerle adım adım erkek bebek patik yapılışı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.