Örgü Kuş Motifleri Yapımı – Tığ İşi Hayvan Figürleri


Çocuğunuz için ya da sevdiğiniz birisi için ördüğünüz bir kazağı, süveteri veya hırkayı çeşitli örgü kuş motifleri ve  tığ işi hayvan figürleri ile süsleyerek örgünüze hareket katmak istemez misiniz? Eğer cevabınız “Evet” ise doğru yerdesiniz çünkü konuyla ilgili çeşitli örgü motif modelleri ve tığ işi motifler sitemizde ulaşabilir pozisyonda bulunmaktadır. Çocuğunuz için kazak örmeyi kendiniz için eğlenceli bir hale getirmek, ördüğünüz kazağı veya hırkayı özel kılmak için çeşitli motif örnekleri ve hayvan figürleri kullanabilirsiniz.orgu-maymun-motifi

Örgü hayvan figürleri ile çocuğunuz sadece kendisi için özel tasarlanmış bir giyime sahip olmasının yanı sıra giydiği kıyafetle sevimliliğine sevimlilik katabilirsiniz. Pek çoğumuz sevdiklerimize aslan, kaplan gibi çeşitli lakaplarla hitap ederiz. Bu hitapları sevdiğinize öreceğiniz bir kazak da veya bir hırkada ölümsüzleştirebilirsiniz.

Sitemizde bulunan örgü hayvan figürlerini bu amaç doğrultusunda kullanabilirsiniz hatta sevimli hayvan figürleriyle eğlenceli ve esprili bir süveter veya kazak elde edebilirsiniz. Hayvan figürleri kullanarak ördüğünüz bir kazak veya hırka ile sevdiğinizin yüzünü güldürebilir ve ona unutamayacağı bir hediye verebilirsiniz.

Örgü hayvan figürleri ile kendi modanızı yaratabilir kendi özel giyim tarzınızı yakalayabilirsiniz. Bu kimi zaman bir leoparın asilliği, kimi zaman bir aslanın gücü veya bir ayıcığın sevimliliği olabilir. Tercih size ve sizin beğenilerinize kalmış. Sevdiklerinizin kışı, sevginizle ördüğünüz bir giysinin sıcaklığıyla geçirmesi için sizde hayvan figürlü bir kazak örmeye ne dersiniz.

Oyuncak niyetine el örgüsü hayvan figürleri resimli galeri

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.