Krokodil Motifli Örgü Çiçek Yapımı Türkçe Videolu Anlatım


Merhaba sevgili örgü severler.  Sizlere bugün çok sevdiğim bir örgü tekniği olan krokodil örgü modeli ile örgü çiçek yapımı konusunu paylaşmak istiyorum. İnanın çok şahane bir örgü çiçek yapımı modeli. Daha önce sizlere krokodil örgü ile patik yapımı, bebek bot patik yapımı konuları paylaşmıştım. Gerçi krokodil örgü (timsah örgü) modeli ile ne yapılsa çok güzel yakışıyor o yarı bir mesele de :):) Diğer adı timsah örgü modeli olan krokodil örgü  modeli çok şık ve tarz duran bir örgü.örgü çiçek yapımı

Adını görünüm itibari ile timsahın derisindeki kat kat görüntüsünden alan bu güzel örgü tekniği özellikle örgü bolero ve örgü yelek modelleri ile çok şahane duruyor. Ve bebekler ve çocuklar için çok gösterişli örgü patik modelleri yapılabiliyor. Hatta daha önce sizlere timsah örgü ile çanta yapımı konusu paylaşmıştım. Ve takipçilerimiz tarafından çok beğenilmişti.

İşte şimdi de sizlere bu krokodil örgü ile örgü çiçek yapımı konusu da çok ilginizi çekecek. Bildiğiniz gibi örgü battaniye yapımı için en basit yollarından biri güzel bir örgü motif modeli seçip onları birleştirerek bir battaniye modeli ortaya çıkarmaktadır. Bu Türkçe anlatımlı örgü çiçek yapımı konusunda da örgü çiçek motifleri yaptıktan sonra bu motifleri birleştirmeyi de gösteriyor.örgü çiçek

Türkçe anlatım sayesinde çok rahat bir şekilde öğrenip bir çok örgü işlerinizde kullanabileceğiniz bu şahane örgü çiçek modeli favori örgü motiflerinizden biri olacaktır. Tabi bugün sizlere paylaştığım örgü papatya yapımı konusundaki papatya çiçeğinin yeri de bir ayrı zaten :):):) Konudaki örgü çiçek modelimizin özü papatya çiçeği olduğunu sizde fark etmişsinizdir zaten.

Krokodil örgü tekniği ile yapıln bu güzel çiçek yapımı 3 parça halinde Türkçe videolu anlatımlı olarak sizlere paylaşıyorum hanımlar.

Türkçe videolu anlatımla krokodil motifli örgü çiçek yapımı bölüm-1

Türkçe videolu anlatımla krokodil motifli örgü çiçek yapımı bölüm-2

Türkçe videolu anlatımla krokodil motifli örgü çiçek yapımı bölüm-3

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.