Butik Pasta Örnekleri – Mühendis İçin Doğum Günü Butik Pasta Modelleri


Kızlar sizlere bugün mühendisler ve  teknik personel için yapılmış butik pasta örnekleri paylaşmak istedim. Bazı kişiler doğuştan yeteneklidir. Bazıları da yaptıkları işin iyi bir eğitimini alarak emin adımlarla yürür ve istedikleri yere gelirler. Son yılların trendlerinden biri de butik pastacılık. Bir benzerinin daha önce görülmediği, sipariş üzerine, özel isteklerin dikkate alınarak pasta yapımının gerçekleştirildiği bir sektör olan butik pastacılık iyi iş yapıyor. Pasta yapmak sıradan bir iş değil. Butik pastacılığın da ise sıradanlıkla işi yok zaten. Siz aklınızdan geçenleri belirtirsiniz, usta eller siparişinizi özene bezene hazırlar. Butik Pasta örnekleri arasına bir gün sizin de hayalleriniz katılabilir.butik-pasta-modelleri-1

Butik pastanelerin vitrinlerini görenlerin hayalleri harekete geçecektir. Usta ve hayal gücü yüksek bir elden çıkacak şeker hamurundan pasta ile konuklarınıza görsel bir show da sunmuş olacaksınız. Bir pastanın üzerinde şipşirin bebekler, minnacık hayvanlar, çeşitli meyveler, sebzeler olması sizi hiç şaşırtmasın.

Butik pastacılıkta her şeyin mümkün olabileceğini görenler çok iyi anlamayacaktır. Peki, butik pasta ve pastacılık kimlere hizmet eder? Bir bebeğiniz oldu, baby shower türü veya diş buğdayı adı verilen bir toplantı, bir kutlama yapmayı düşünüyor ama bu kutlamanın akıllarda da kalmasını istiyorsunuz. İlk başta ne olmalı? Tabii ki şeker hamuru pasta, bol süslemeler.

Minik prens veya prensesiniz için sipariş vereceğiniz bir butik pasta. Butik Pastalarda şeker hamuru kullanılarak yapılacak pastalara kız çocuklar için Barbie bebek şeklinde bir pasta, eğlenceli çizgi film kahramanları, çiçekler, böcekler kondurulabilir. Şansınızı sadece şeker hamurlu pasta olarak kullanmayın, harika butik kurabiyeler, çikolatalar, kekler, şekerlemeler de yaptırabilirsiniz.

Hanımlar konunun sonunda galerimizin alt tarafında sizlere daha önceden paylaştığım ayna pasta örnekleri ile alakalı bir video paylaşıyorum. Videoda ayna pasta yapılışı gösteriliyor.

Mühendisler için butik pasta örnekleri.

Ayna pasta nasıl yapılır

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.