Örgü Kitap Ayracı Modelleri – El Yapımı İlginç Kitap Ayraçları


Evde kolaylıkla yapabileceğiniz örgü kitap ayracı modelleri konumuza hoş geldiniz hanımlar. En hoş hobilerden biri örgüdür. Şişle veya tığla yapılabilecek çok şey vardır. Alışılagelmiş örgüler genellikle bebekler için yapılan yelek, hırka, patik, şapka, atkı gibi eşyalarla büyükler için örülen bluzlar, ceketler, şallar, bolerolardır. Örgü kitap ayracı modelleri ile karşılaşıncaya kadar örgünün bu şekilde değerlendirilebileceğini hiç düşünmemiştim ama yapmışlar. Birbirinden ilginç çiçekli, kelebekli ve farklı hayvan motiflerinden oluşturulmuş örgü ayraçlara hayran kaldım.örgü kitap ayracı

Hemen ben de kendime bir tane örmek istiyorum. Bu ayraçları kitabımın arasında kullanmak çok keyifli olacak. Sadece kendimiz için değil çocuklara da ilginç figürler seçip el yapımı kitap ayracı örerek okuma alışkanlığı da kazandırabiliriz.

Kitap okuma sırasında aniden kapının zili veya telefonunuz çalabilir. Yanınızda bir kitap ayracı yoksa elinize ne gereçse alelacele arasına koyar ve kapatırsınız. Şimdiye kadar görmeye alıştığınız ayraçlardan çok daha sevimli örgü ayraçlar çok iyi bir alternatif gerçekten. Son derece şık ve orijinal tasarlanmış kitap ayracı modelleri ile okumak her zamankinden daha keyifli olacak.

Kaldığınız sayfanın arasına iliştirilecek ilginç kitap ayraçları yakınlarınıza, sevdiklerinize hediye de edilebilir. Renkli güller, menekşeler, papatyalar, şirin maymunlar, fareler, zebralar, filler ve daha neler neler. Sizler de gördüğünüzde eklinizdeki kalıntı renkli iplerle örgü kitap ayracı örme isteği duyacaksınız. Örgü bilenler en kısa zamanda tığlarını ve iplerini olduğu yerden çıkarsın ve kitap ayracı yapmaya başlasın.

El örgüsü kitap ayracı modelleri resimli galeri

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.