İncili Tığ İşi Patik Yapımı Videolu Anlatım İle


Kızların çeyizinde en çok gördüğümüz şeylerden bir tanesi şüphesiz patiklerdir. Özellikle de incili tığ işi patik yapımı videoları izlenerek yapılmış olan patikler çok daha dikkat çekici gelir bizlere. Her ne kadar uğraş verilmesi gerekilen bir iş olsa bile, bizler uğraşmayı seviyoruz ve o şekilde çeyiz oluşturuyoruz. Patik, her kızın çeyizinde bulunması gereken bir detay. Elbette süslemek size kalmış bir durum, çeşitli kurdele ve aynı zamanda boncuklarla şekillendirebilirsiniz.tığ işi patik yapımı

Patik nasıl yapılır sorusunun cevabı oldukça kolay. Başladığınız zaman devamını getirebileceğiniz ve aynı zamanda sonuca da kolaylıkla ulaşabileceğiniz türden bir örgü çeşidinden bahsediyoruz. Ama patik yaparken birçok örnekten de yapılabildiğini unutmamak gerekiyor. Özellikle tığ işi patik yapımı ve örgü patik yapımı bunlardan ikisi.

Herkes genellikle örgüyü tercih ediyor hem daha sıcak tutuyor hem de daha konforlu. Ama biraz süsünüze düşkünseniz muhtemelen tığ ile patik yapımı hakkında bilgi almak isteyeceksiniz. Biz bayanlar görünüşe önem verdiğimiz için her şeyin kusursuz olmasını isteriz ve bu bakımdan dolayı da kusursuz gösterecek şeylere yöneliriz.

Tığla patik yapımı oldukça kolay yapılabilen bir iştir. Her ne kadar biraz göz korkutuyor olsa bile, yine de verdiğiniz emeğe değecektir ve aynı zamanda o emeğin karşılığını alacaksınız. Bu bakımdan dolayı da incili olsun veya başka malzemeler, tığ işinden patik yapabilirsiniz.

Videolu anlatımla incili tığ işi patik yapımı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.