Örgü Ayak Bilekliği Modelleri – El İşi Örme Ayak Bileklik Modelleri


Kızlar bugün konumuz örgü ayak bilekliği modelleri olacak. Sımsıcak yaz günleri geride kaldı ve ayaklar belki özgürlüğünü kaybetti ama siz şimdiden bir sonraki yaz için hazırlık yapabilirsiniz. Bu düşünceyle şimdiden sizlere örgü ayak bilekliği modelleri sunuyorum. Ayak bileklerinizi ihmal etmeyin. Nasıl mı? Zevkinize uyan bir bileklik takarak onların da yüzünü güldürün. Nasıl ki el parmaklarınızı, bileklerinizi, boyun ve kulaklarınızı süslüyorsunuz, ayak bilekleri de bu süslemelerden ve takılardan payına düşeni neden almasın? dantel örme ayak bilekliği

Tığla örülen şık bileklikler plajlarda dikkatleri ayaklarınıza çekecek. Sahillerde dolaşırken, rahat terliklerinizle gezerken örgü ayak bilekliği, gözler bayram etsin ve gören kızlar sizi kıskansın. Çıplak ayaklarla dolaşmak insana büyük bir özgürlük ve rahatlama hissi verir. Yaz dönemlerinde sıkça kullanılan ayak bilekliklerinin örülerek de yapılabileceğini biliyor muydunuz? Muhteşem modeller “bir tane de ben istiyorum” dedirtecek türden.

Ayak bileklerinde kullanılan örme ayak bilekliği modelinden el bileklerinize de yapmanız mümkün. Siz nasıl isterseniz moda ona uysun. Parmak arası terlik gibi görünen, ikinci ayak parmağına geçirildikten sonra birkaç kez bileklerin etrafında çapraz dolanarak fiyonk yapılıp bağlanan tıp işi örgü ayak bilekliği yapımında çiçek motifleri çokça kullanılıyor.

Tek renk ve istediğiniz incelikte iple yapabileceğiniz örme bileklik için kışlık tüylü yün kullanmasanız daha iyi olur diye düşünmekteyim. Kısacık bir zaman aralığında yapılabilecek ve boncuklarla da desteklenebilecek örgü bileklik size de, varsa kızlarınıza da çok yakışacak ve evden çıkarken unutmayacaklarınız arasında yer alacak.

Bayanlar için örgü ayak bilekliği modelleri resimli

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.