Çift Yönlü Bebek Battaniyesi Yapımı Resimli Gösterim


Bebek beklenen bir evin heyecanı görülmeye, yaşanmaya değer. Bu konumuzda da sizlere çift yönlü bebek battaniyesi yapımı resimli anlatım konusunu paylaşıyoruz.  Yumuşacık yünlerle bebeğinizi saracak, bebek arabalarında ve beşiklerinde üstlerini örtebileceğiniz bebek battaniyeleri bir çift patikten, bir yelekten belki biraz daha zaman alacaktır ama ortaya çıkan sonuç buna değer. Hep aynı battaniyeyi kullanmaktan sıkılırım diyenlere çift yönlü bebek battaniyesi alternatifi de vardır.çift yönlü bebek battaniyesi yapımı

Her iki yüzü farklı renklerden hatta farklı motiflerden yapılabilecek battaniyeler bebeklik çağlarını geride bıraksalar da en değerli eşyalardan biri olarak özenle saklanacaktır. Çift Yönlü Bebek Battaniyesi Yapımı nasıl oluyor derseniz resimli açıklamaların bir hayli açıklayıcı olduğunu göreceksiniz.

Çift yönlü olması dolayısıyla tek yönlü olanlara göre biraz daha kalınca olan battaniyeler kış aylarında doğacak bebekler için çok uygun olabilir. Bebeklerin hassas bedenlerini sımsıcak saracak olan çift yönlü örgü ile elde edilen battaniyeleri yaparken yakınlarınızdan yardım istemeye de çekinmeyin. Her şeyi dört dörtlük bilemeyebilirsiniz.

İlk bebeğinizde acemilik çekecek olsanız da çift taraflı örgü battaniyeleri belki daha sonraki bebekleriniz doğmadan önce daha kolaylıkla yapacaksınız belki de ilk bebeğinize yaptığınız hala sapasağlam kalacağı için onu kullanacaksınız.

Sadece çift taraflı bebek battaniyesi yapılmıyor, çift taraflı hırkalar da çok kullanışlı oluyor. Örneğin bir erkek bebek dünyaya gelecekse beyaz ve mavi renklerle çift taraflı bebek hırkası yapılabilir. Yan yana getirdiğinizde bu iki rengin harika uyum sağladığını göreceksiniz.

Bebekler için çift yönlü bebek battaniyesi yapımı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.