Makrome İle İpten Çiçek Yapımı Resimlerle Anlatım


Makrome örgü konularına devam ediyoruz ve makrome tekniği ile ipten çiçek yapımı resimli anlatım konusunu sizlere paylaşıyoruz. Biz hanımlar çiçekli süs eşyalarını çok severiz. Hele ki bunlar belli maharet isteyen eşyalarsa mutlaka ilgimizi çeker. Gördüğümüz yerde en ince ayrıntısına kadar inceler, nasıl yapıldığını anlamaya çalışırız. Makrome ile ipten çiçek yapımı resimli anlatım ile siz de kolaylıkla çiçekler yapabilirsiniz. Makrome tekniği hiç bir aparat kullanmadan, sadece ip kullanarak ve sadece elle yapılan, düğümlerle oluşturulan bir örgü tekniğidir. Çiçek askıları, ev aksesuarları, takılar yapabileceğiniz bu teknikle çiçekler de yapmanız mümkün.makrome örgü modelleri

İple çiçek yapımı makrome tekniğiyle gerçekleştirilir. İple çiçek nasıl yapılır öğrenmek istiyorsanız eğer, resimli anlatımımız size çok yardımcı olacaktır. Siz de evinizde geçirdiğiniz boş vakitlerinizde ip ile çiçek yapımı üzerine eğilebilir, keyifli vakit geçirirken edindiğiniz bu hoş hobiyle evinize farklı bir hava katabilirsiniz.

Sadece parmakların maharetine dayanan bu teknik ile arkadaşlarınızda ve sevdiklerinizde hayranlık uyandırabilirsiniz. Günümüzde bu tekniğin daha kolay yapılması için üretilmiş yardımcı aparatlar da bulunmaktadır. Bu aparatlardan da yararlanarak çocuklarınızla birlikte ipten çiçek yapımı gerçekleştirebilir, böylece hoşça vakit geçirebilirsiniz.

Yün, naylon, ipek, keten, mumlu ip gibi çok farklı ip türleri makrome tekniğinde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Yapacağınız çiçeklerin rengi de tamamen sizin zevkinize kalmış. Yaptığınız bu çiçekleri yine aynı teknikle yapmış olduğunuz çantalarınızı, çiçekliklerinizi süslemekte kullanabilirsiniz.  Siz de ipten çiçek yapmak istiyorsanız resimli anlatımımızdan mutlaka faydalanın.

Makrome örgü ile ipten çiçek yapımı resimli galeri

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.