Minion Kitap Ayracı Yapımı – Kitap ayracı Nasıl Yapılır


Merhaba sevgili takipçiler bugünkü konumuz kitap okumayı sevenler için minion kitap ayracı yapımı videolu anlatım konusu olacaktır. Minion bir çizgi anime karakteri bildiğiniz gibi. Yapacağımız kitap ayracının üstüne onun resmi çizildiği için minion kitap ayracı diyoruz. El yapımı kitap ayracı kullanmak size farklılık katabilir. Hatta kitap fuarlarında veya bazı kitap evlerinde böyle özel yapılmış kitap ayracı modelleri satılmaktadır.kitap ayracı yapımı

Siz para vermeden kendi zevkinize özel tasarımlar yapabilirsiniz.  İyide kitap ayracı nasıl yapılır ben bilmiyorum ki diyorsanız. Bu videoyu izleyince aklınıza yatacak ve bir çok yeni tasarım hakkında fikir sahibi olacaksınız. Videomuz Türkçe olduğu için kolay kitap ayracı yapımı öğrenmiş olursunuz.

Daha önce size bu konuda kağıttan kitap ayracı yapımı konusu gibi origami ile ve çeşitli kağıt katlama teknikleri ile güzel konular paylaştım. Kağıttan kelebek yapımı konusu ilginizi çekebilir diye düşünüyorum.  Yine origami yıldız yapımı , kalpli kutu yapımı ve son zamanlarda sıkça paylaştığım kağıttan çiçek ve kağıttan gül yapımı gibi konularıma da bakabilirsiniz.

Bugün sizlere bir iki konu daha paylaşmayı planlıyorum hanımlar. Yani bugünü size ayırdım bakalım. El sanatları ve hobi olarak ilgi alanımıza giren çok konu var. Ve elimizden geldikçe bunları sizlerle paylaşmaya çalışıyorum. Bizi sürekli takip edin ki bu yeni güzel konuları kaçırmayın derim. Çok büyük bir facebook sayfamız var oradan bizi takip edebilirsiniz.

Videolu anlatımla minion kitap ayracı yapımı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.