Bebek Bolero Modelleri – En Güzel Bebek Bolero Örnekleri


Çocuklar için örgü bebek bolero modelleri yazımızdan yararlanarak bolero örmeyi kolayca öğrenebilirsiniz. Sevimli bebeklerimize, sevimli çocuklarımıza hep birlikte şirin bolerolar yapalım. Onları sevindirelim bizde mutlu olalım. Çocuklarımızın hasta olmalarını istemeyiz. Onlara yünden çok güzel bolerolar yaparak hem şirin gözükmelerini hem de ısınmalarını sağlayabiliriz. Bundan çok zevk alacaksınız.

Bebekler için çok kullanılan bebek bolerosu örgü modelleri yavrularımızı soğuk kış günlerinde sıcak tutmaya yararken güzel bir görünüm elde etmesini de sağlamaktadır. Bebekler için birbirinden güzel birçok bolero modeli bulunmaktadır. Bebek bolero örgü modelleri rengarenk ve süslü modellerden meydana gelmektedir. Kız çocukları için şık ve kolay örgü bolero modelleri örebilirsiniz.pembe bebek bolerosu

Şiş ile örülen kolay bolero modelleri sayesinde bebekler hem üşümeyecek hem de şık bir kıyafet giyme imkanına sahip olacaktır.

Farklı Bebek Bolero Örgü Modelleri Ve Aksesuarları

Bebek bolerosu yapmak isteyen kişiler en güzel modelleri tercih ederek rengarenk ve süslü bolero örebilmektedir. Bebek bolerolarında sık sık çiçek motiflerine, güllere, kurdelelere ve renkli düğmelere yer verilmektedir.

Örgü bebek boleroları kolay modeller arsında yer almaktadır. Şişle rahatlıkla örülebilen bebek örgü bolero modelleri ortaya çıkarılırken kaç ilmek ile başlanacağı bebeğin ölçülerine göre farklılık göstermektedir.

Bebek Bolerosu Örgü Modelleri Nasıl Yapılır?

Çocuğun ölçülerine uygun olarak kare şeklinde bir ters bir düz lastik örgü örülür.  Daha sonra örmüş olduğunuz kare örgüyü ikiye katlayıp yanlarını dikmeden güzel bir örnek seçmeniz gerekmektedir.

Herhangi bir genişletme işlemine gerek kalmadan yelpaze şeklini almaktadır. Kol ayrıntıları da yapıldıktan sonra bebek boleronuz hazır hale gelecektir. Kolay bolero modelleri evinizde uygulamak için doğru modeller ve renkler tercih etmeniz çok önemlidir.

örgü bolero ve bere

Bolero modelleri çok değişik şekillerde uygulanabilir. Şiş ve tığ kullanarak iki farklı yol kullanabilirsiniz. Kimimiz şiş ile rahat ederken kimimiz tığ kullanarak rahat ederiz. Tercih tamamen sizindir. Örgü bolero modelleri kendi bebeklerinize yapılabileceği gibi bebek hediyesi olarak ta yapılabilir. Hediyeyi satın alacağımıza kendi ellerimizle yapabiliriz. Bu daha mutluluk verici olacaktır.

Bolero Yapımında Renkler

Bebek bolero modelleri için daha çok pembe tonları tercih ediliyor. Ama değişiklikten yana olan arkadaşlarımız için turuncular, mint yeşiller, çimen yeşiller, turkuazlar da tercih edilebilir. Pembe tonları tercih edenler de lila, mor, tozpembe gibi renk alternatifleri değerlendirebilir.bebek bolerosu

Bolero Kullanım Yerleri

Sıcak günlerin akşamları, birden soğuyan hava için çocuklarınızın üstlerine giydirebileceğiniz bolerolar çok güzel bir kurtarıcıdır. Aynı zamanda abiye bolero modelleri de güzel günün güzel abiye elbisenin zarafetini bozmadan çocuğunuzun soğuktan korunmasını sağlayacaktır. Elbisesinin aynı zamanda önemli bir tamamlayıcısı da olacaktır. Bazen soğuktan koruma amacı olmayabilir. Daha zarif ve ince ipten yapılmış bolerolar,  elbisesinin gösterişini arttıran aksesuarlar olarak karşımıza çıkacaktır.

Bolero örgü modelleri çok kolay yapımlar ile başlanabilir. Kolay olup çok şık duran modellerde mevcuttur. Sitemizden kolayca bu modellere ulaşabilirsiniz. Daha usta olanlar da zor modelleri deneyebilir. Herkese göre modeller mevcut. Biz yeter ki yapmak isteyelim.

Şirin şirin örgü bebek bolero modelleri

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.