Birbirinden İlginç Kitap Ayraçları – El Örgüsü Kitap Ayraç Modelleri


Merhaba herkese. Bugünkü konumuz biraz farklı olacak. Örgü ile yapılan ilginç kitap ayraçları paylaşmak istiyorum sizlerle.  Kitaplar hayatımızın her alanında değil mi? Bana göre kitap okumak yemek yemek, su içmek gibi temel ihtiyaçlardan biri. Kitaba başladığımız zaman tabi ki hemen bitirmemiz mümkün değil. Burada bize yardımcı olan şey nedir? Sesinizi duyar gibiyim kitap ayracı ! O zaman bugün kitap ayraçlarından bahsedelim biraz. Değişik kitap ayraçları, el yapımı kitap ayracı ve kitap ayracı modelleri konuları ilgimizi çeken konulardandır. Birçok kitapçıda ilginç kitap ayracı modelleri görmüşüzdür.ilginç kitap ayraçları

Kimisi rengârenk, kimisi şeker gibi renkli renklidir. Bazen insan onu kitaplardan kıskanabiliyor bile ne kadar güzeller öyle diye durup düşünmeden edemiyor insan. Kitaba ara verirken kaldığımız yeri gösteren o nesne öyle güzel oluyor ki insan hemen kitabı açıp okumak istiyor. Hem göze hem gönle hitap ediyor.

Ben neredeyse girdiğim bütün kitapçılardan birer tane edinmeye çalışmışımdır. Herkesin bir hobisi vardır galiba benimkisi de bu. İlginç olan şeyler genelde insanların ilgisini çeker. Hele bir de bunlar kitap ayracıysa birde üstüne üstlük ilginç şekillere sahip rengârenk kitap ayraçlarıysa benim gözüm onlardan başkasını görmez.

Hemen eve gidip bir kitap okumaya başlamalı bu ayracı biran önce kullanmalıyım düşüncesi beni benden alır. Kim bilir kaç defa bu ayraçlar sayesinde okumam dediğim kitapları okumuşumdur. Ağaç kabuğu şeklinde olanlar mı dersin, insan figürü şeklinde olanlar mı? Tabi ki sadece dışarıdan hazır almakla bitmiyor. Kendi yaptığım ayraçlar benim hazinelerim. Kâğıtları, kartonları şekil şekil, renk renk kullandığım ayraçlar hayatımın başköşesinde durmaktadırlar.

Kızlar konun en altında sizlere örgü ile yapılan topaç şeklinde ilginç bir örgü aksesuar yapımı paylaşıyorum. Videoyu izleyebilirsiniz.

El örgüsü ilginç kitap ayraçları resimli galeri

Topaç şeklinde örgü akseuar yapımı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.