Sevdiklerinizi El Emeklerinizle Mutlu Edin


Günümüzde her ne kadar istediğiniz hemen hemen her parçayı dükkânlarda bulmak mümkün olsa da, insanın kendi emeğinin bulunduğu parçalar çok daha değerli olmaktadır. Hem kendi emeğini sevdikleri ile paylaşmak isteyen hem de boş zamanlarını değerlendirmek, stres atmak isteyen pek çok bayan Örgü Modelleri, konusunda araştırmalar yapmaktadır. Orgu-modelleri.gen.tr sitesi, örgü modelleri konusunda ciddi anlamda tecrübeli bir ekip tarafından hazırlanmıştır. Verilen örnekler farklı kolaylık derecelerinde olup yıllardır örgü ören bir bayanın hazırlayabileceği karışık örneklerin yanı sıra son derece Kolay Örgü Modelleri, de bulunmaktadır.örgü saksı kılıfı

Derya Baykal Örgü Modelleri

Derya Baykal, el işleri konusunda en başarılı ünlüler arasında yer almaktadır. Yıllardan beri pek çok televizyon programı yapmış ve beğeni ile takip edilmiş, büyük bir hayran kitlesine sahip olmuştur. En büyük özelliği ise; az malzeme ve kolay örneklerle harika parçaları ortaya çıkarmasıdır. Derya Baykal’ın en güzel örgü örnekleri ve yapım şekilleri orgu-modelleri.gen.tr sitesinde ayrıntılı olarak anlatılmıştır.

Lif Modelleri ile Banyonuzu Renklendirin

Lif modelleri, genellikle örgü örmeyi öğrenme aşamasında ilk olarak denenen modellerdir. Ancak her ne kadar basit olarak düşünülse de doğru renkler ve Lif Modelleri, bir araya getirildiğinde ortaya şık ve dikkat çekici lifler çıkabilmektedir. Banyonuza renk katacak bu lif modellerini aynı zamanda sevdiklerinize hediye edebilir ya da çeyiz sandıklarına ekleyebilirsiniz.kışlık çocuk ve bebek örgü etek modelleri

Kolay Örgü Modelleri Şık Örnekler

Kolay örgü modelleri ve örnekleri, her zaman için ortaya basit modellerin çıkması anlamına kalmamaktadır. Özellikle akıllı lif olarak tabir edilen kendiliğinden renk geçişi olan ipler kullanılırsa düz ya da lastik örgü gibi basit örgü şekilleri ile harika kazaklar, bereler örebilirsiniz.

Kolay örgü modelleri, özellikle yeni doğacak bebeklere yelekler ve patikler örmek için tercih edilen modellerin başında yer almakta. Ayrıca ortaya çıkan sonuçlar son derece memnun edici olduğu gibi piyasa fiyatlarının da çok daha altına mal olmaktadır.

En Şık Şal Modelleri orgu-modelleri.gen.tr’de

Özellikle son zamanlarda şallar görsel olarak en çok tercih edilen aksesuarlar arasında yer almayı başarmıştır. Sonbahar ve kış aylarında hemen hemen her kıyafetiniz ile beraber şal kullanmanız mümkün. Hatta kadife ya da polar ip kullanarak ördüğünüz şalları montunuzun üzerine dahi alabilirsiniz.

Siz de Örneklerinizi Paylaşabilirsiniz

Eğer elinizdeki örgü örneklerini başkalarıyla da paylaşmak istiyorsanız sitenin iletişim bölümünden site yönetimi ile iletişime geçerek sitede yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.