Çok Şirin Bir Kafes Yapımı – Harika Bir Kendin Yap Projesi


Merhaba hanımlar nasılsınız ? Bugün sizlere resimli anlatımla çok güzel dekoratif kafes yapımı konusunu paylaşıyorum. ”Hayat kısa, kuşlar uçuyor” demiş şair. Bazı kuşlar da size hayat vermek için yanı başınızda olur. Evet, kafes kuşlarından bahsediyorum. Rengarenk, cıvıl cıvıl kuşlar… Bir zamanlar onlar insanların hayallerini beslerken şimdi bizler onları evimizde besliyoruz. Hatta bazıları her şeyiyle özel ilgileniyor. Ben de geçenlerde çok şirin bir kafes yapımı anlatan kısa bir video izledim. Tabi hemen kolları sıvadım. Buna benzer kafesleri sadece evdeki kuşlarınız için değil, soğuk havada dışarıda kalan kuşlar üşümesin, sığınacak bir yuvası olsun diye de yapabiliriz.kafes yapımı

Kuş kafesi nasıl yapılır?

Salma kafes yapımı ile uğraşan insanlar var. Öncelikle onlardan fikir almak lazım. İşin detayını onlardan öğrenebiliriz. Kafes yapımı uzaktan kolay değil gibi görünse de aslında çok da zor bir şey değil. Ben daha çok ahşap kafes yapımı ile ilgileniyorum aslında. Evime özel bir kuş almak istiyorum ve onun için gerekli olan ne varsa hepsini kendi ellerimle hazırlamak istiyorum. Bu yüzden internette kuş kafesi yapımı ile ilgili bir sürü video izledim.

Kafese bu kadar önem veriyorum ama kuşlarımı her zaman kafes içinde yaşamaya mahkum etmeyi düşünmüyorum. Sonuçta onların uçmaya, rüzgarı hissetmeye ihtiyacı var. Biz ne kadar kafes kuşu desek de onlar aslında doğanın bir parçası. Bu yüzden onları kafeslere mahkum etmeyelim. En azından 2 günde bir kafesin kapısını açıp uçmalarını seyredelim.

Resimli gösterimle dekoratif kafes yapımı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.