Kağıttan Çiçek Nasıl Yapılır – Kağıttan Kolay Gül Yapımı Resimli


Merhaba kızlar sizlere kağıttan çiçek nasıl yapılır resimli anlatımlarla göstermek istedim. Çiçek denildiğinde biz kızların vazgeçilmez hediyesi olarak erkeklerin akıllarına gelmektedir. Hem de bütçelerine uygun gelmektedir. Sıkıcı giden bir ilişkimizde siz de benim gibi sıradan çiçeklerden sıkıldıysanız erkek arkadaşınıza farklı şeylerden hoşlandığınızı belirtmelisiniz.Mesela ben kokulu kağıtlara bayılırım. Erkek arkadaşımda kokulu kağıdı sevdiğimi bildiği için bana bütün bir gün internette kağıttan çiçek nasıl yapılır resimli anlatım makalelerini izleyerek kendi emeği ile kağıttan çiçek yapıp hediye etmişti.

Kağıt sanatı günlük hayatımızda bir çok alanda kullanılan bir sanattır. Peki kağıttan çiçek nasıl yapılır biliyor muyuz acaba ?  Son dönemlerde renk renk, çeşit çeşit süslemeler ile karşımıza çıkan bu sanat ile hem harika hediyeler hem de çok şirin süslemeler hazırlayabiliriz. Sizler de kağıttan çiçek nasıl yapılır resimlerle adım adım gösterim isimli yazımı okuduktan sonra hemen elinize malzemelerinizi alıp büyük bir hevesle renk renk, çeşit çeşit çiçekler yapacaksınız eminim.kağıttan gül

Kağıttan çiçek nasıl yapılır?

Kağıttan çiçek yapma eğlenceli olduğu kadar gözümüze de hitap eden bir etkinliktir. Kağıttan çiçek yapımı resimli anlatım yapan siteler sayesinde kolaylıkla öğrenebileceğimiz bir aktivitedir. Hem kendimize yapabiliriz hem de çocuklarımızla zaman geçirmek adına çiçek yapımı kağıttan nasıl olur çocuklarımıza hem anlatıp hem gösterebiliriz.

Aranızda anaokulu öğretmeni olan varsa bu hafta ders konunuz belli oldu. Kağıttan çiçek yapımı anlatımlı dersinizde hem siz hem de öğrencileriniz bolca eğleneceksiniz. Siz eğlenirken onlar hem eğlenecek hem öğrenecek. İnce motor kas gelişimi için de faydalı bir etkinlik olacağına inanıyorum.

kağıttan çiçek

Peki, nerelerde kullanabiliriz?

Evet, bu soruyu sizlerden duyar gibiyim. Biz kadınlar çiçek almayı ve beslemeyi çok severiz. Ancak hepsinin ömrü ne yazık ki kısadır. Kağıttan yaptığımız çiçeklerin ise böyle bir sorunu yok. Hediye hazırladığımız kutuların üzerine minik bir çiçek kondurarak harika bir süsleme yapabiliriz mesela. Veya bir demet çiçek hazırlayıp üzerine parfüm sıkarak yine çok anlamlı bir hediye hazırlamış oluruz. Keyifli günler diliyorum.

Resimli anlatımla kağıttan çiçek nasıl yapılır sorusunun cevabı

Kızlar kağıttan çiçek nasıl yapılır biliyor musunuz veya ilginiz çekti mi hiç. Sizlere resimlerle adım adım göstererek kağıttan çiçek nasıl yapılır paylaşmak istedim. Çiçek sevmeyen bayan yoktur herhalde. Çiçek sadece bayanlara verilir diye bir kural da yoktur. Çeşitli meslek grubuna mensup olan kişilere ait olan özel günlerde de çiçek verilmesi çok görülen bir olaydır. Çiçek verme şekilleri değişiktir. Canlı çiçek, saksıda çiçek, yapma çiçek ya da kâğıttan çiçek olabilir. Kâğıttan çiçek deyince kulağa değişik geliyor. Peki, kâğıttan çiçek nasıl yapılır? Bunun birik yolu vardır ve nasıl yapıldığını internetten arattırarak resimli ya da videolu anlatımlara bakarak yapabilirsiniz.

Bazı kızların hoşuna gitmesede bu zaman da hem ekonomik hemde ömür boyu saklanacak bir hediye olduğu kaçınılmaz doğrusu. Kağıttan gül yaparak sevdiğim iki şeyi birleştirmiş ve kırmızı güllerimi salonun tam da ortasına yine kağıttan olan bir vazoya koydum. Doğrusu her gelenin ilgisini çekmiyor değil.Şuanda eminimki sizlerinde akıllarında kağıttan çiçek nasıl yapılır ?

Sorusu geçiyor. İnternette bunlarla ilgili birçok makale bulabilirsiniz. Arama çubuğuna kağıttan çiçek yapma diye aratarak farklı farklı modeller ile hem hobi sahibi olmuş olursunuz, hem de değer verdiğiniz insanlara daha önce hiç almadıkları bir hediyeyi vermiş olursunuz.

Kâğıttan yapılan bu çiçekleri erkek arkadaşınızla çıktığınız bir yemek de broş olarak takıp, kendisini mutlu hissetmesini sağlayabilirsiniz. Öyle pahalı altınmış, pırlantaymış broşlara hiç mi hiç gerek yok. Burada emek var emek. Yoksa al bu parayı bana bir bileklik ver demek her erkeğin yapacağı sıradan birşey.

 

Resimli gösterimle kağıttan çiçek nasıl yapılır sorusunun cevabı

 

Sizlere bir başka model daha göstermek istiyorum.

Önemli olan bilmiyor iseniz en kolay anlatan site hangisi ise onu bularak orada olan anlatı göre uygulama yapmaktır. Kâğıttan çiçek yapımı deyince birçok çiçeğin yapımı ile karşılaşırsınız ama en çok bakılan kâğıttan gül yapımı ile ilgili olanlarıdır.

Kâğıttan gül yapımı istiyor iseniz o zaman kâğıttan gül yapımı resimli anlatım olanlarına bakarsanız daha rahat bir şeklide kâğıttan gül yapabilirsiniz. Çeşitli renklerde ince kartonlar ya da el işi kâğıtları ile oldukça fazla renkte kâğıttan gül yapabilirsiniz. Bu yaptığınız renkli gülleri de bir araya getirerek güzel ve renkli bir gül buketi yapmanız mümkündür. Bu güzel buketi de birine hediye edebilirsiniz.

Kağıttan çiçek nasıl yapılır adım adım resimli gösterim

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.