Örgü Sepet Yapımı Ve Yapılış Örnekleri – Çeşitli Örgü Sepet Modelleri


Merhaba örgücü hanımlar sizlere çeşit çeşit modellerde örgü sepet yapımı örnekleri ekliyorum. Hepimizin bildiği gibi evlerimiz bizim için huzur dolu ortamlar olmuştur. Bu ortamı daha da güzelleştirmek adına evde bazı dekorasyonlar yapmakta ve evlerimize daha rahat ortamlar katmaya çalışmaktayız. Dekorasyon yaparken dikkat ettiğimiz bir özellikte kuşkusuz maliyetlerdir. Dışardan alarak yaptığımız dekorasyon eşyaları yanı sıra son zamanlarda ev yapımı ürünlerin de kullanımı artmıştır. Aşağıdaki mini örgü kalpli sepet yapımına buradan ulaşabilirsiniz.

kalpli sepet yapımı

Özellikle banyolarımız için değişik alternatiflerle yaptığımız örgü çalışmaları, hemen hemen herkesin evinde yerlerini almaktadır. Bunların içinde belki en işe yarayanı kuşkusuz el yapımı sepet örgü modelleri olarak sayılabilmektedir. Keçeden yapılan sepetler yanında örgü sepet yapımı için eldeki artık yünlerden faydalanma imkânı da bulunmaktadır.

Diğer bir alternatif olarak da dantel sepet yapımı sayılabilmektedir, son zamanlarda oldukça fazla tercih edilmekte ve beğenilmektedir.Dantel sepet yapımı işi bittikten sonra kolalamak belki de sepet yapımı içinde en meşakkatli kısmını oluşturur diyebiliriz. Lakin ortaya çıkan eser sonrasında bu işin aslında ne kadar eğlenceli olduğuna siz de şaşıracaksınız.

El işi sepet yapımı, gerek renklerini sizin seçmeniz ve gerekse modeline sizin karar vermeniz sebebi ile kendi el emeğinizle gerçekleşeceği için dışardan alınandan daha değerli ve daha güzel olacaktır. Şimdi her zamankinden daha renkli ve albenisi olan bu sepetleri yapmak üzere sizi sitemizi ziyaret etmeye ve değişik sepet modellerini uygulamaya çağırıyoruz. Örgü sepetleriniz herkesi kıskandıracak, sizi bekliyoruz.

Bol bol resimli örneklerle örgü sepet yapımı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.