Lif Örgü Modeli İle Atkı Yapımı – Videolu Örgü Atkı Yapılışı


Tüm kız anneleri buraya toplanabilir mi? Bu gün dünyalar tatlısı kızlarınız için harika bir atkı modeli ve kolay atkı yapımı anlatan bir video paylaştık. Tığ kullanılarak işlenen bu ilk bakışta içinde sanki binlerce yıldız varmış izlenimi yaratan şahane kolay atkı modeli çıkarmak video anlatımı sayesinde bence çocuk oyuncağı, gerek rengiyle gerekse de duruşuyla oldukça asil ve göz alıcı bir atık modeli olduğu ortada.kolay atkı yapımı

Güzel anneler, bu atkıyı yapmak daha önce örgü işiyle uğraşmış biri bu modeli sadece bir gün içinde tamamlayabilmektedir. Çalışan anneler hafta sonunu kızına ayırarak onun için bu şahane atkı modelini örebilir.

Çalışmayan ev hanımları için her ne kadar bütün gün evde oturuyor şeklinde sinir bozucu söylemlerde bulunulsa da aslında biz çok iyi biliyoruz ki asıl emekçiler, asıl yorulanlar ev hanımlarıdır. Ancak onlar bile sırf günün stresini atmak için bile birkaç saatini örgü işine ayırarak şahane tasarımlar ortaya koyabilirler.

Kolay atkı yapımı videosunu açtığınızı umarak, dikkatlice izleyip bu arada elinize iplik ve tığlarınızı da alarak pratik kazanıp modeli yapmaya başladığınızı düşünüyorum. Çünkü bu şekilde öğrenmek daha kolay.

Hanımlar, bu model elbette ki sadece atkı yapımı için değil daha pek çok aksesuar ya da giysi modeli ortaya koyabileceğiniz şahane bir örgü modelidir.

Sevgiyle kalın….

Videolu anlatımla kolay atkı yapımı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.