Baykuş Motifli Örgü Eldiven Yapımı – Parmaksız Örgü Eldiven Yapımı


Kızlar baykuş motifli örgü eldiven yapımı konumuzu resimler eşliğinde sizlere sunuyorum. Kış aylarının yaklaşmasıyla soğuk havalarda, daha sağlıklı olabilmek adına yapılan hazırlıklar da başladı. Siz hala hazırlık yapmaya başlamadıysanız bu yazıyı okumadan kışa hazır olduğunuzu düşünmemelisiniz. Mevsim normallerinin üstünde olan hava sıcaklıklarının önümüzdeki haftalarda oldukça düşeceği konusunda uzmanlar uyarıyor. Bu uyarıları dinleyerek, daha sağlıklı ve huzurlu bir kış geçirmeniz mümkündür.baykuş motifli örgü eldiven yapımı

Eldiven giymeyi ihmal etmeyin

Eldiven almak istiyorsunuz, ancak istediğiniz gibi eldiven bulamadınız mı? Bu soruya cevabınız evetse, daha fazla aramayı bırakın ve kendi eldiveninizi kendi tasarımınıza ve beğeninize göre yapın. Ellerinizi soğuk havalardan koruyacak olan örgü eldiven yapımı oldukça kolay bir aksesuardır. Kış aylarının vazgeçilmez üçlüsü olan atkı, bere ve eldiven arasından kendi yaptığınız eldiveniniz örgü olacağından ellerinizi sıcak tutacaktır. Pek çok kişi tarafından oldukça zor olarak nitelendirilen eldiven yapımı ile ilgili birkaç video izledikten sonra, üretim aşamasına geçebilirsiniz.

 Parmaklı ya da parmaksız eldiven yapabilirsiniz

Parmaksız eldivenler giyilişi ve yapılışı daha kolay olması nedeniyle, parmaklı olanlara oranla daha fazla tercih edilmektedir. Parmaksız eldiven yapımı, normal eldiven yapımına benzer süreçler içermektedir. Online ortamda konuyla ilgili araştırma yaparken eldiven modelleri ve yapılışı içeriklerini barındıran çok sayıda video ve makale bulacaksınız. Bunlar arasından bir model seçerek siz de eldiveninizi yapmaya başlayabilirsiniz. En çok izlenen videolar arasında örgü eldiven yapılışı ile ilgili bilgi verenler gelmektedir.

İstediğiniz motifi eldiveninize işleyebilirsiniz

Soğuk havalardan korunmanın yanında, eldiveninizin dış görünümü de sizin için önemliyse endişelenmeyin. Eldivenlerde son dönemlerde en çok baykuş motifi kullanılmaktadır. Siz de yapabilirsiniz.

Parmaksız baykuş motifli örgü eldiven yapımı resimli

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.