Tığ İşi Üçgen Motif Yapımı – Resimli Anlatımla Tığ İşi Motif Yapımı


Kızlar hoşgeldiniz sayfamıza, Daha önceki yazımızda tığ işi çiçek motifini anlatmıştık bu gün de tığ işi üçgen motif yapımı hakkında görsel anlam eşliğinde bir paylaşım yaptık. Örgüler arasında en çok beğenilen ve bu gün hangi eve girseniz mutlaka tığ işi motiflere rastlarsınız.üçgen motif modelleri

Özellikle de bahsedilen evlerde eski jenerasyondan kişiler yaşamakta ise… o zaman çok daha fazla örnekle karşılaşmanız mümkün. Örneğin yukarıda paylaşmış olduğumuz model de tığ işi üçgen motifleridir. Bu motifler öylesine kullanışlıdır ki bir çok yerde değerlendirebilirsiniz. Bu arada resimli anlatım sayesinde yapımın da ne derece basit olduğunu da vurgulamaya gerek yoktur sanırsam.

Tığ işi üçgen motif yapımını öğrendiğiniz takdirde bunları birleştirerek çantalar, elbiseler, masa ve sehpa örtüleri, battaniyeler, şallar ve daha pek çok şey tasarlayabilirsiniz. Örneği sizler için özel olarak seçip sunduğumuz bu tığ işi üçgen motif modeli daha çok kış ya da sonbahar aylarında hanımlarımızın zevkle kullanabileceği bir şal haline dönüştürülebilir. Ya da tatlı bebeklerinizin üzerini örtmek için de kullanabileceğiniz battaniyeler de tasarlayabilirsiniz.

Canlarım, biz her gün sayfamızda onlarca örgü modeli paylaşarak hem bildiklerimizi sizlerle paylaşmak hem de örgü işine yeni başlayanlar için bir nevi ışık tutmaktır amacımız. Sizler de varsa bu tarz örgü modeli örnekleriniz e-posta aracılığı ile bizimle iletişime geçerek paylaşımlarınızı görüntüleyebilirsiniz.

Resimli anlatımla tığ işi üçgen motif yapımı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.