Fırfırlı lahana lif yapımı


Fırfırlı lahana lif nasıl yapılır?

Fırfırlı lahana lif yapımı; yapımı ilk bakışta oldukça zor görünmesine rağmen aslında videomuzu izlediğinizde oldukça kolay olan bir modeldir. Elsanatlarıvehobi.com sitemizde bir çok alternatifini bulabileceğiniz lif tekniklerimizden özellikle çok beğenilen bir model olan fırfırlı lahana lif bayanlarımız arasında popüler bir model olarak çok tutulmaktadır.

Bir çok bayanın bu tür lif örgülerin zor görünmesinden dolayı uzak durmasının nedeni aslında doğru teknikleri bilmemesinden kaynaklanmaktadır.

Fırfırlı lahana lif yapımı incelikleri

Videomuzdaki inceliklerini bulabileceğiniz tekniklerler ile pratik bir biçimde lahana lif yapılışını aşama aşama takip edebilirsiniz. Aşama aşama takip etmenizin işinizi çok kolaylaştırcağınızı unutmamanızı tavsiye ederiz. Videodaki sıralamayı aynen uyguladığınızda video sonundaki fırfırlı lahana’yı sizde yapabileceksiniz.

Çok eski zamanlardan beri bayanlar tarafından sadece banyo için değil aynı zamanda evlerinin en güzel yerlerini süslemek ve mutfak vb. gibi alanlarında kullanmak için çok emek vererek kullandıkları lahana lif modellerine fırfırlı da denilebilmektedir. Lif modellerini yaparken üzerinde kesinlikle çıkıntı olmamasına özen göstermelisiniz. Çünkü lifin üzerinde banyo esnasında oluşan çıkıntı kişinin rahatsızlık duymasına neden olabiliyor.  Bu nedenle çıkıntısız olarak örülen modellerimizde en rahat kullanılan modellerliflerde kullanılmıştır.

Videolu anlatımla fırfırlı lahana lif yapımı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.