Çiçek Motifleri İle Kalpli Kapı Süsü Yapımı – Örgü Çiçek Motifi Yapımı


Kapı süslerine bayılıyorum, özellikle de içinde misafirler için hoşgeldiniz yazılı olanları… dolayısıyla çiçek motifleri ile kalpli kapı süsü yapımı hakkında bir paylaşımda bulundum. Sizlerin de beğeneceğini ve yapmak isteyeceğini düşünerek de resimli anlatımlar eşliğinde yapılışına dair görseller de sunmuş bulunmaktayım. Hadi birlikte inceleyelim.örgü düğme kapı süsü yapımı

Kapı süslemeleri bir çok evlerin kapılarında asılı olup. Eve gelenleri daha henüz kapıdayken önce gülümseterek evin içine girmeden pozitif enerji oluşturur. Bir çok kişi de bu kapı süslerini daha çok kendisi yapmayı tercih ediyor. Yapımı hem basit hem de oldukça eğlenceli. Bizde şimdi hep birlikte çiçek motifleri ile kalpli kapı süslemesi yapmayı deneyelim mi? Bakın örnekte görmüş olduğumuz malzemeleri alıyoruz ve resimli anlatımdaki görselleri sırasıyla takip ederek biz de oturduğumuz yerden yapmaya başlıyoruz. Bence sadece yarım günümüzü alacağa benziyor.

Bu çiçek motifleri ile kalpli kapı süslemelerini sadece evinizin dış kapısında değil aynı zamanda çocuk odasında veya banyo kapısında da kullanabilirsiniz. Bence gayet hoş olurdu. Ayrıca bu çiçek motifleri ile kalpli kapı süslemesini öğrendikten sonra içine bir tane ayna yerleştirdiğiniz takdirde sadece kapı süsü olmaktan çıkıp aynı zamanda banyolarınızı süsleyen şahane bir ayna olarak da kullanabiliyorsunuz.

Sevgili kullanıcılar, sitemizdeki diğer örneklere de bakmayı unutmayın lütfen, sağlıklı ve huzurlu günler dileriz…

Örgü çiçek motifi ile düğme yapımı kapı süsü yapımı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.