Örgü Katkat Lif Yapımı Türkçe Videolu Anlatımlı


Katkat lif yapımı videosu; katkat lif modelleri sitemizdeki diğer sayfalarda da olduğu gibi videolu biçimde baştan sona yapılışını izleyebileceğiniz ve öğrenebilecğeiniz modellerden biridir. Daha önceden bir çok lif örneğini de vermiştik. Diğer konularda farklı modellerini farklı biçimlerde verdiğimiz katlı lif modelerinin yapılı hem kolay hemde çok zevklidir. Sizler daha fazla merakte bırakmadan modelim yapımına ve deyalara geçelim. dilerseniz metnin hemen altındaki videoyu da bir yandan izleyebilirsiniz.

Örgü kat kat lif yapımıKatkay modeleri yapımım için ilk olarak klasik modellerinden olan çiçek motifi yapmalısınız. Bu motifin ardından ise ikinci kısıma geçerek başka renge geçerek motifin yaprak katından trabzan çıkartarak çiçek yaprağı yapabilirsiniz. Böylece her katı başka bir renk yapabilirsiniz ve her seferinde çok daha büyük çiçek yaprağı yaparak katlat lifi istediğiniz boyuta göre yapoabilirsiniz.

Katkat lif modeli

Katkat lif modeli bizlerin çok sevdiği modellerden biridir. Eminiz ki sizlerinde çok hoşuna gidecektir. Hem büyüklerin hemde çocukların kullanımı için çok uygun olan bir modeldir. Bu modelden istediğiniz boyutta hazırlayarak kullanım amacınıza göre şekillendirebilir ve renklendirebilirsiniz. Genelde bebeklerde küçük modeller tercih edilmektedir.

elsanatlarivehobi.com web sitemiz de yüzlerce lif örneği bulabilirsiniz. Her zaman en güncel en modern modelleri tercih etmekteyiz. Eğer örgüye meraklıysanız tamda aradığınız yerdesiniz.

Türkçe anlatımlı örgü katkat lif yapımı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.