Çok Güzel İğne Oyası Yapılışı – İğne Oyası Nasıl Yapılır


Merhaba hanımlar sizlere bugün resimli anlatımla çok güzel iğne oyası yapılışı konusu paylaşmak istiyorum. Elişi eşyaların yapımı ülkemizde oldukça yaygındır. Günümüzde, kadınların iş hayatında etkin bir rollerinin olması nedeniyle daha çok küçük yerlerde bulunan çalışmayan kadınlar tarafından yapılan elişleri pek çok farklı alanda kullanılmaktadır. Eğer siz de Çok Güzel İğne Oyası Yapılışı ile ilgili farklı bilgiler edinmek istiyorsanız, bu yazıyı mutlaka okumalısınız.

İğne oyası yapılışı

İğne oyası her yerde kullanılabiliyor

Çok sık söylenen bir gerçek iğne oyası yapımı konusunda hızlı ve kolay uygulamanın mümkün olmadığıdır. Bu doğru bilgiye rağmen, el alışkanlığınızın oluşması halinde, kendi tasarladığınız motifleri dahi iğne oyası şeklinde işleyebilmeniz mümkündür.

Nasıl yapılır?

En çok sorulan sorulardan biri olan iğne oyası nasıl yapılır sorusunun cevabı karmaşık değildir. Çeşitli numaraları bulunan tığ ve ipek iplik kullanılarak, hazır olan ya da sizin hazırladığınız bir motifin işlenmesi ve üç boyutlu hale getirilmesine iğne oyası adı verilmektedir. Çok zor olmayan iğne oyası yapılışı konusunda tecrübe kazanmak önemlidir. Hemen her tür tekstil ürününe yapılan iğne oyaları eklenmekte ve ürünün görüntüsü güzelleştirilmektedir. Havluların kenarları, eşarplar, broşlar ya da namaz örtüleri iğne oyalarıyla süslenebilmektedir.

Çiçek motifi yapabilirsiniz

İğne oyası şeklinde istediğiniz bitki ya da hayvanın motifini işlemeniz mümkündür. Dijital platformlardan bulabileceğiniz iğne oyası çiçek yapımı diğer motiflere göre daha kolaydır. Çok ayrıntılı bir çiçek seçmemeniz durumunda birkaç gün içerisinde ürünü tamamlamanız mümkündür. Çeşitli internet sitelerinde iğne oyası yapılışı anlatımlı olarak farklı örneklere ulaşmanız mümkündür.

İğne oyası yapımı resimli gösterim

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.