Hakkımızda


Geliyoo-Elisi

Geliyoo-Elisi

Merhabalar Geliyoo Elişi adresine hoş geldiniz.

 

Geliyoo Elişi’nde kadınların evinde yapabileceği elişi, örgü ve diğer tüm hobi olarak yaptıkları çalışmaları daha kolay şekilde oluşturabilmesi için videolu ve resimli anlatımlar ile derledik. Bu çalışmayı ortak yürüttüğümüz kişiler aracılığı ile elde edilen verileri ve videoları kullanıcılarımız ile paylaşmak istedk. Bu bağlamda Geliyoo Elişi kurulmuş oldu. Geliyoo’nun alt alan adı çalışmaları tamamiyle Geliyoo’nun index çalışmalarına hizmet etmek için kurulmuştur. Geliyoo Elişi’nde bu çalışmalar bağlamında kurulmuş index sorgularında daha sonra toplu olarak içeri aktarım yöntemi ile index altına alınacak alt alan adıdır.

Geliyoo Elişi’nin Misyonu.

Ev hanımlarına ve elişi öğrenmek isteyen bayanlara yönelik doğru, kolay ve anlaşılır şekilde açıklayıcı videolar ve fotoğraflar sunarak yardımcı olmak ve el işi sanatını yaygınlaştırarak bu alanda makine bağımlılığından çok el emeği ile elde edilen birbirinden güzel ve özel çalışmaları kullanıma kazandırmak.

Geliyoo Elişi’nin Vizyonu

Geliyoo’nun alt alan adı olarak açılan Elişi Geliyoo temiz internet ve temiz bir toplum vizyonu ile hareket etmektedir. Bayanların gezebileceği özenle seçilmiş verilerin yer aldığı daha çok siteyi yaygın şekilde kullanıma açmak.

Saygılarımızla..

 

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.