Reklam, Sponsorluk Ve Tanıtım Yazısı


Merhaba,

Eğer sizde sitenizi ve markanızı tanıtmak istiyorsanız. Ürününüzü veya markanızı daha çok kitleye daha ucuz fiyatlara ulaştırmak istiyorsanız elisi.geliyoo.com doğru adres sizin için. Sitemizdeki tüm yazılar özgün olarak bizim tarafımızdan yazılmaktadır. Yaptığımız işi ciddiye alıp çok daha ilerilere götürmeyi amaçladığımız için sitemizde kopya içerik yoktur.

Ürün tanıtımı ve Seo açısından sitemizde tanıtım reklamı yapmanız size çok büyük avantaj sağlayacaktır. Sitemiz çok aktif ve hareketli bir takipçi kitlesi vardır. Eğer dikkat edip sitemizi takip ederseniz her gün düzenli olarak yeni konular elendiğini göreceksiniz. Bundan dolayı çok sıkı bir takipçi kitlesi mevcuttur.

500 Binden fazla kullanıcı ile 3milyondan fazla sayfa gösterimine sahip sitelerimizde tanıtım yazınız yayınlanmaktadır.


Uyarılar ve Kurallar

 • Yetişkin siteleri Crack gibi lisanssız program paylaşan siteler, mp3 paylaşım siteleri , ve bunun gibi yasa dışı ya da etik kurallara aykırı siteler kesinlikle kabul edilmemektedir. Bu tarz siteler reklam teklifinde bulunmasınlar.
 • Reklamı aldıktan sonra sitenizin içeriği kabul ettiğimiz şartların dışında olacak şekilde değiştirilirse reklam durdurulur sitemizden silinir ve geri ödeme yapılmaz.
 • Elimizde olmayan nedenlerden dolayı eğer www.elsanatlarivehobi.com sitemiz yayında olmazsa (server vb. durumlardan dolayı) sorun giderildikten sonra belirlediğimiz reklam süresi için kalan süre kadar tekrar reklam yayına alınır.
 • Reklam için ödeme yapıldıktan ve reklam yayına alındıktan sonra işlem iptali yapılamaz. Anlaştığımız süre boyunca reklamınız yayında kalacaktır.
 • Anlaştığımız koşullarda ödemeyi yapmanıza müteakip ödeme kontrolü yapılır ve aynı gün reklam yayınına başlanır. Reklam için anlaştığımız süre reklamın yayına girdiği andan itibaren başlar.

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz kurallara uymak istemeyen kişiler lütfen reklam teklifinde bulunmasınlar.

Kafanızda farklı bir çalışma ve reklam modeli varsa veya sormak istediğiniz bir şey varsa “eticaret @ geliyoo.com” adresinden veya sitemizin iletişim kısmındaki bağlantılardan bizlere ulaşabilirsiniz.

Tanıtım Yazısı Reklam Hizmeti Hakkında

Günlük hiti oldukça yüksek olana sitemizde (Gerekli trafik bilgileri yukarıda verilmiştir.) tanıtım yazısı şeklinde yayınlamak. Markanızın ve ürününüzün çok ucuz fiyatlara çok daha fazla kişilere ulaşmasını sağlayacaktır.

 • Tanıtım yazısı minumum 300 kelimeden oluşmalıdır.
 • Tanıtım yazınızda ürün yada sitenizle alakalı bir tane en fazla iki adet resim kullanabilirsiniz. Ve resimler 700 pixel genişliği geçmemelidir.
 • Tanıtım yazınız içinde gene ürün veya sitenizle alakalı bir adet video yayınlanabilir.
 • Tanıtım yazısı sitemizde ömür boyu kalacaktır.
 • Tanıtım yazınızda her 300 kelime için bir adet link verebilirsiniz.
 • Tanıtım yazınız 1 Milyonluk facebook sayfamızda paylaşılacaktır.
 • Tanıtım yazısı tarafımızca uygun görüldüğü takdirde yayınlanabilir.
 • Tanıtım yazısı sitemizde istediğiniz bir kategori altında da yayınlanabilir.

Fiyat bilgisi ve teklif almak için eticaret @ geliyoo.com adresine email atmanız yeterlidir.

WhatsApp:  0553 656 49 66

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.